III Pomorski Zlot ASG

Dodał Trzmiel dnia wt., 20/03/2018 - 09:24
Data wydarzenia: 
piątek, 15 Czerwiec, 2018 (Cały dzień) do niedziela, 17 Czerwiec, 2018 (Cały dzień)

Wydaje mi się że tym razem powinniśmy się wybrać. Na II edycji ponoć było fajnie a teraz ma być więcej atrakcji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich maniaków Airsoftu z całej Polski
do udziału w trzecim otwartym zlocie społeczności ASG na Pomorzu.

Organizatorem jest Airsoft Trójmiasto

Podczas zlotu będziecie mogli brać udział w wydarzeniach zlotowych, korzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatora i partnerów zlotu. Wydarzenia zlotowe zostaną ułożone tak aby można było wziąć udział w każdym z nich. Program przewiduje czas na integrację uczestników oraz prezentację sponsorów. Warunkiem udziału w wydarzeniach zlotowych jest wykupienie wejściówki co jest równoznaczne z otrzymaniem identyfikatora zlotowego i pakietu startowego przygotowanego przez sponsorów.

Atrakcje i wydarzenia podczas zlotu:

II Turniej 5v5. - OPIS
Turniej główny w którym weźmie udział 16 drużyn walczących o nagrody rzeczowe przekazane przez sponsorów. Gry turniejowe zaczną się w sobotę rozgrywkami grupowymi a zakończą grami finałowymi w niedzielę. Regulamin turnieju 5v5.

II Turniej Strzelania Dynamicznego
Podczas zlotu obędzie się Turniej Strzelania Dynamicznego Deltashop. Sponsorowany i przeprowadzony przez Deltashop z Warszawy. Będą to indywidualne zawody trwające dwa dni z nagrodami ufundowanymi przez DELTA SHOP. Eliminacje dzień pierwszy, finały dzień drugi.

Gra Scenariuszowa na poligonie zlotu 17.06.18 NOWOŚĆ
Organizatorzy zlotu przygotują i przeprowadzą strzelankę ASG na wzór cyklu Pierwsza Niedziela Miesiąca. Będzie to około trzy godzina rywalizacja od 2 do 4 zespołów. Podczas rozgrywki gracze będą wykonywać zadania scenariuszowe i zdobywać nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

MilSim zlotowy NOWOŚĆ
Organizatorzy zlotu przygotują i przeprowadzą symulację militarną z użyciem replik ASG. Scenariusz zakłada dzienno / nocną symulację z użyciem pojazdów militarnych. Zadaniem zespołów będzie wykonanie zadań scenariuszowych w czasie nie dłuższym niż 12 godzin. O skuteczności wykonanej misji będzie decydowała ilość wykonanych zadań, czas, oraz ilość żywych operatorów którzy powrócą do bazy.

Indywidualny Turniej Strzelecki Amicus
Indywidualny turniej strzelecki zorganizowany i przeprowadzony przez Klub Strzelecki Lok lider Amicus Lębork.

Szpejowisko
Podczas zlotu zostanie utworzony ASG kiermasz „SZPEJOWISKO” gdzie każdy z uczestników zlotu będzie mógł zostawić w komis zalegający w szafie szpej, odkupić lub zamienić się z innym zlotowiczem.

Ilość oraz rodzaj dodatkowych atrakcji może ulec powiększeniu ponieważ cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami i partnerami.

Koszt udziału w zlocie to 50zł od osoby w przypadku zgłoszenia poprzez formularz i opłaceniu przelewem do 11 czerwca 2018. Po tym terminie opłaty dokonamy tylko na zlocie która będzie wynosić 70zł od osoby. Każdy zlotowicz otrzyma pakiet startowy zlotu i identyfikator który umożliwi udział we wszystkich atrakcjach zlotu bez dalszych opłat. Zezwala się na przebywanie na terenie zlotu gościom i kibicom bez konieczności wykupienia wejściówki jednak bez możliwości korzystania z atrakcji zlotowych.

Zasady dotyczące rejestracji:
Rejestracji dokonujemy poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego. Uwaga każdy uczestnik zlotu zobowiązany jest do przeczytania i zaakceptowania regulaminu zlotu.

>> REGULAMIN ZLOTU <<
Regulamin zlotu należy wydrukować, podpisać i przy odbieraniu identyfikatora przekazać przy rejestracji

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY GRUPA<<<
http://www.airsoft-mt.eu/zapisy-na-camp-grupa/

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY SOLO<<<
http://www.airsoft-mt.eu/zapisy-na-camp/

Udział w zlocie od 16 roku życia z pisemnym oświadczeniem przekazanym przy rejestracji OŚWIADCZENIE
Pełnoletni bez oświadczenia.

UWAGA tylko w przypadku turnieju 5v5 wysyłamy dodatkowo majla na adres zlotasmt@gmail.com z listą graczy zgłoszonych do turnieju, z uwzględnieniem nazwy grupy, kapitana , umieszczamy ksywy lub imiona i nazwiska (jest to konieczne do stworzenia identyfikatorów)

Zwrotnie otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia i dane do przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty zostaniecie umieszczeni na liście zlotowiczów Grupy + (Ksywki)

>> LISTA ZLOTOWA <<
Po wykupieniu wejściówki organizator zapewnia: 

-pakiet startowy
-ogrodzony i bezpieczny teren pod rozgrywki
-bezpłatny parking
-bezpłatne pole namiotowe
-bezpłatny ciepły posiłek dnia pierwszego
-ognisko integracyjne
-bezpłatne wstawienie szpeju do komisu ASG
-bezpłatne sanitariaty
-bezpłatny punkt ładowania baterii (zabrać ładowarki)
-zabezpieczenie medyczne
-pamiątkowe identyfikatory dla zlotowiczów

Każdy uczestnik biorący udział zlocie „III Pomorski Zlot Airsoftowy 15-17.06.2018” powinien mieć świadomość zagrożeń istniejących lub mogących zaistnieć podczas rozgrywek turniejowych. Udział w imprezie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem istniejącego stanu rzeczy i wykluczeniem odpowiedzialności organizatorów za jakiekolwiek szkody na zdrowiu, czy też mieniu uczestników.

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum