NUCLEAR WINTER NIGHT

Dodał Trzmiel dnia czw., 14/12/2017 - 13:42
Data wydarzenia: 
piątek, 27 Styczeń, 2017 - 19:30 do sobota, 28 Styczeń, 2017 - 04:00

Moim zdaniem ciekawa gra, są nagrody, różne frakcje i możliwość sprawdzenia się. Ktoś zainteresowany?

W rok po wybuchu Ostatniej Wojny, rozkazem dowódcy generalnego utworzono tzw. Zony, strefy wykluczenia (Зона відчуження).Były to obszary szczególnie niebezpieczne, zagrożone promieniowaniem lub z jakiegoś względu budzące zainteresowanie armii. Przed wojskiem postawiono zadanie zorganizowania wokół nich kordonu, by nie dopuścić do nich osób niepowołanych.

Następnie przyszła zima. Zima która już się nie skończyła...
Państwa upadły, armie poszły w rozsypkę. Ale posterunki trwają i istnieją. Takie były rozkazy i rozkazy się nie zmieniły. Wojna trwa. Głód, ciekawość i brak sensu istnienia pchały ludzi już w gorsze miejsca. Tak i teraz wielu ludzi próbuje znaleźć szczęście w okolicach stref zamkniętych. Przedwojenne zapasy, broń, wojskowa elektronika. Wszystko jest w cenie. Wystarczy się dostać za kordon. Ludzi tych nazwano “Stalkerami” - jak tych, którzy wiele lat przed nimi przenikali do czarnobylskiej strefy wykluczenia. Śmiałkowie ci bez obawy o własne życie ruszają, by odnaleźć szczęście. Wielu z nich nie wróci. Ale ci, którym się to uda...

Jedna z takich stref znajduje się pod Warszawą, na dawnym poligonie Rembertów. Tutaj na Stalkerów czeka coś więcej niż wojskowe zapasy. Artefakty - łakome kąski, które ściągają rzesze bandytów, stalkerów, ludzi wyjętych spod prawa... Przedmioty niewiadomego pochodzenia, nieznanych zastosowań. Warte olbrzymie sumy pieniędzy. Kordon jest tu szczelny. Ale i gra warta świeczki. Część tych “obiektów” znalazło już nawet zastosowanie. Na przykład pomagają zasklepiać rany.

A ostatnio pojawiła się plotka, że za samym kordonem, tuż pod nosem wojska leży sprawna głowica atomowa. Tak, jasne. Jeden pijany stalker o tym ględził. Nikt by mu nie uwierzył. Tylko że... zgarnęli go wojskowi. Nie zastrzelili. Aresztowali. Czego więcej trzeba do pobudzenia wyobraźni? Towar dobrze sprzedany zapewni dostatnie życie. Może warto poszukać?

Więcej na: www.fia.com.pl/nwn-2018/

Komentarze

Obrazek użytkownika Zega

Brzmi ciekawie, "stalkery" na pierwoszynie, z drobnymi wybrykami, były bardzo ciekawe i można było się dobrze pobawić. Może warto pomyśleć na wzięciem udziału.  

Obrazek użytkownika Dobry

Fajny temat, ale nie wiem jak będzie z moim wolnym w tym terminie.

Obrazek użytkownika Kacaj

Gra ciekawa, ale policzyłem koszty i wychodzi to ok 130 - 150 pln. Ja podziękuję ;).

"The only easy day was yesterday"

Obrazek użytkownika Tigon

Kostium stalkera lezy i sie kurzy ale ceny zdeczka zaporowe.

Stay low, move fast, shoot first, die last, one shot, one kill, no luck, pure skill

Obrazek użytkownika Krakuś

Planowo, powinienem mieć zajęcia. Ale ulane kurwy z mojej uczelni znów coś pierdolą z  planem zjazdów.

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum