Combat Poker 3

Dodał Trzmiel dnia pt., 01/12/2017 - 09:17
Data wydarzenia: 
sobota, 2 Czerwiec, 2018 (Cały dzień) do niedziela, 3 Czerwiec, 2018 (Cały dzień)

Od zaprzyjaźnionej ekipy dostaliśmy zaproszenie na fajnie zapowiadającą się i wymagającą grę. Chcemy się zabawić? 

CZAS ZAGRAĆ W POKERA …  COMBAT POKER 3 zbliża się wielkimi krokami. Pragniemy Was zaprosić na kolejną odsłonę gry która łączy dynamikę, strategię i przebiegłość. Dwie poprzednie edycje pokazały że można zebrać wszystko i stracić wszystko. Karty nie kłamią. A kto nie ma szczęścia w kartach to może ma szczęście w… innych dziedzinach. Zwycięzca jest tylko jeden a drugiego miejsca nie ma. Czy jesteście gotowi na kolejne wyzwanie? Przygotujcie się na najgorsze bo wywiad donosi że wielu killerów tym razem z całego kraju szykuje się by zebrać pulę! A pula nie byle jaka…

Aby do pokera zasiąść trzeba zdobyć karty. Nie będzie lekko… Będzie pot, łzy, ale również radość i satysfakcja z uczestnictwa. Poprzeczka idzie w górę, a zwycięzca zgarnia całą pulę. COMBAT POKER 3 zagwarantuje Wam to wszystko.

Organizator: BLACKOPS GROUP POLAND
Data: 02062018-03062018
Lokalizacja: Lasy Młodzieszyńskie: 34UDC 45684 96743
Czas operacyjny: 24h
Ilość uczestników: 200 graczy
Raport od agenta terenowego nr 1207
Klauzula: Tajny

Agent terenowy uprzejmie donosi że z 2 na 3 czerwca 2018 roku planowane są (nie wiadomo czy do końca legalne) manewry terenowe. Lokalizacja przypada na Lasy Młodzieszyńskie.

Zarys gry:

Na terenie o powierzchni ok. 4-5 km2 rozmieszczona jest losowo talia 52 kart. Każda karta będzie wyposażona w małe światło led’owe lub lightstick. Punkty wejścia na teren gry zostaną przyporządkowane drużynom losowo bezpośrednio przed grą. Dnia 2.06.2018r od godz. 10:00 czasu lokalnego zostaną wprowadzone w teren grupy zadaniowe liczące od 4 do 8 osób. Ich celem jest zebranie jak największej ilości kart z których na zakończenie gry ułożą najwyższy układ w Pokerze. Po części militarnej nastąpi odprawa a następnie dowódcy grup zadaniowych lub osoby przez nich wyznaczone zasiądą do stołu i… zagrają w POKERA kartami które udało im się zdobyć. Zwycięzcą COMBAT POKERA 3 zostanie grupa, która będzie w posiadaniu najwyższego seta wg zasad Pokera sportowego. Hierarchia od najwyższego układu do najniższego: Poker Królewski, Poker, Kareta, Full, Kolor, Strit, Trójka, Dwie Pary, Para, Wysoka Karta O ile samo zebranie kart z powszechnie znanych lokalizacji dla większości ekip nie powinno być większym problemem to utrzymanie do końca rozgrywki która nastąpi po 24 h od momentu rozpoczęcia gry już problemem na pewno będzie. Bardzo ważną informacją jest fakt iż grupy są dla siebie konkurencyjne!!!

Ważne:

COMBAT POKER 3 charakteryzuje się bardzo wysoką dynamiką gry i licznymi zwrotami akcji. Poszczególne ekipy w trakcie gry w zależności od stanu posiadanych kart będą atakować inne ekipy celem zabrania im kart lub będą unikać walki w przypadku posiadania “mocnego układu pokerowego”, który mogą oczywiście zaraz stracić albo może się okazać na koniec gry że nie był aż taki mocny. Combat Poker 3 jest grą wymagającą od graczy doskonałych umiejętności organizowania zasadzek i ataków (celem wyeliminowania konkurencyjnych ekip i zabrania im kart), umiejętności unikania walki i obrony (co jest opłacalne w przypadku posiadania “mocnego układu pokerowego”). Podczas gry Combat Poker 3 praktycznie każda z ekip zarówno będzie wielokrotnie atakować jak i będzie wielokrotnie atakowana. Celowo ograniczyliśmy teren do 4-5 km2 żeby utrzymać wysoką dynamikę gry. Po trafieniu gracz musi przejść 2-godzinną kwarantannę potwierdzoną wejściem i wyjściem z TOC-u. Szczegółowe zasady gry i tabela setów zostaną podane w najbliższym czasie jak również będzie wisiała podczas gry w sztabie. Najprawdopodobnie w centralnej części terenu będzie zainstalowany offgame’owy TOC wyposażony w dużej mocy radio UHF/VHF ze stacjonarnym masztem antenowym. Tam będzie również darmowa kawa, herbata i garkuchnia do dyspozycji graczy z grochówką i kiełbaskami. Regulamin gry zostanie podany w dalszej fazie. Na dalszym etapie zamieścimy formularz zgłoszeniowy.

Cena za ten bal wynosi 70 zł.

Pytania prosimy kierować na maila combatpoker.mil@gmail.com lub dzwońcie pod numer 666-666-607 (ROBAL), 511-657-558 (BELTUS).

Więcej na: https://www.facebook.com/events/287216415132809

W razie zaintereowania niewielkiej ilości osób od nas istnieje możliwość zrobienia wspólnego wypadu z DZS Dzik lub częścią Husiarii. 

Komentarze

Obrazek użytkownika Dobry

Ogólnie chcę się na to wybrać, by przetestować sprzęt nowy do zwiadu (w związku z czym będę też pałował pozostałych "komandosów" o ten wyjazd), ale czy z DO, zależy od tego co ustalimy na spotkaniu . Tak czy tak, spotkamy się na grze smiley

Obrazek użytkownika Krakuś

Okres sesji, dość odległy dla mnie termin, jestem zainteresowany ale nie wiem jak wyjdzie

Obrazek użytkownika Kacaj

Ja też jestem zainteresowany, ciekawy pomysł z grą. Pogadamy przy najbliższej okazji co robimy i jak ;).

"The only easy day was yesterday"

Obrazek użytkownika Dobry

Czyli jedziemy razem smiley

Obrazek użytkownika Tigon

Ja tez chce

Stay low, move fast, shoot first, die last, one shot, one kill, no luck, pure skill

Obrazek użytkownika Trzmiel

Ok, czyli zapisujemy się. Na liście mam tylko 3 osoby, proszę się odklikać ASAP.

"Semper Fi"

Obrazek użytkownika Trzmiel

Uwaga!
Każdy musi się sam zapisać: http://bit.do/CombatPoker3
Więc do roboty smiley

"Semper Fi"

Obrazek użytkownika Trzmiel

Kto się już zgłosił?

"Semper Fi"

Obrazek użytkownika Zega

Zgłoszony, muszę jeszcze zapłacić.

Obrazek użytkownika Kacaj

Ja się dopiero zgłoszę po 10.02 smiley

"The only easy day was yesterday"

Obrazek użytkownika Dobry

Ja się jeszcze waham; trochę się u mnie pozmieniało.

Obrazek użytkownika Tigon

Zgłoszony, muszę jeszcze zapłacić.

Stay low, move fast, shoot first, die last, one shot, one kill, no luck, pure skill

Obrazek użytkownika Trzmiel

Mam w tym czasie sesję :/ No i dupa.

 

"Semper Fi"

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum