II Pomorski Camp Airsoftowy

Dodał Trzmiel dnia śr., 30/08/2017 - 11:04
Data wydarzenia: 
piątek, 6 Październik, 2017 - 18:00 do niedziela, 8 Październik, 2017 - 16:00

Dostaliśmy zaproszenie na wydarzenie organizowanie przez 10th Shadows.

II Otwarty Camp ASMT 2017 
6-8 Października 2017 
Poligon Lisewo k. Gniewina woj. pomorskie GPS 54.699902, 18.032639 
Opiekun terenu Militarni Gniewino

Wstęp 35 zł lub 45 zł

Organizator: Airsoft MT Airsoft-MT (ASMT)
Zapraszamy wszystkich maniaków Airsoftu do udziału w zlocie.
Podczas zlotu odbędą się trzy turnieje w których zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe przekazane przez sponsorów. 

Udział w zlocie od 16 roku życia z pisemnym oświadczeniem wydanym przy rejestracji http://airsoft-mt.eu/download/4_system/oswiadczenie.pdf
Pełnoletni bez oświadczenia.

Atrakcje i wydarzenia podczas zlotu: 

Głównym wydarzeniem podczas zlotu będzie turniej ASG 5v5 dla pięcioosobowych drużyn walczących o puchar zlotu. Pierwszego dnia zlotu odbędą się rozgrywki grupowe które wyłonią ośmiu finalistów. Drugiego dnia odbędą się gry finałowe, które wyłonią trzy najlepsze teamy. Do zawodów będzie mogło przystąpić 16 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń (regulamin i dokładny opis w kolejnych postach). Sponsorem nagród między innymiCytadelaasg COMBAT - ID Amicus Project Zero Zgłoszenia do turnieju drogą majlową do 29 września. Po opłaceniu wpisowego drużyna zostanie dodana do listy. Około 4 października nastąpi losowanie grup w których będą rywalizować 5 osobowe zespoły + rezerwowi.

Drugim wydarzeniem podczas zlotu będzie Turniej Strzelania DynamicznegoDeltashop. Sponsorowany i przeprowadzony przez Deltashop z Warszawy. Będą to indywidualne zawody trwające dwa dni z nagrodami ufundowanymi przez DELTA SHOP. Eliminacje dzień pierwszy, finały dzień drugi. 

Kolejnym wydarzeniem będzie indywidualny turniej strzelecki zorganizowany i przeprowadzony przez Klub Strzelecki LOK AMICUS Lębork Baltic Cup. Zawodnicy będą rywalizować o puchar prezesa firmy Amicus i nagrody rzeczowe . Będzie to jednodniowy konkurs strzelecki z karabinka X(niespodzianka). Który odbędzie się 8 października.

Gościem specjalnym zlotu będą członkowie Stowarzyszenie Żołnierzy "KRS Formoza"

Podczas zlotu zostanie utworzony ASG kiermasz „SZPEJOWISKO” gdzie każdy z uczestników zlotu będzie mógł zostawić w komis zalegający w szafie szpej, odkupić lub zamienić się z innym zlotowiczem. 

Ilość oraz rodzaj dodatkowych atrakcji może ulec powiększeniu ponieważ cały czas trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami i partnerami. 

Koszt udziału w zlocie to 35zł w przypadku zgłoszenia drogą majlową i opłaceniu przelewem do 29 września. Po tym terminie opłaty dokonamy na zlocie i będzie wynosić 45zł. Każdy zlotowicz otrzyma pakiet startowy zlotu i identyfikator który umożliwi udział we wszystkich atrakcjach zlotu bez dalszych opłat. 

Zgłoszenia wysyłamy grupowo lub indywidualnie na adres:

Dodatkowo Czabi proponuje wystawienie wspólnej drużyny do turnieju 5v5, chyba że będzie dużo chętnych od nas i od nich.  Proszę o wstępne deklaracja do końca przyszłego tygodnia (tj.10-09-2017 2400).

Komentarze

Obrazek użytkownika Kacaj

Chciałbym wziąć udział, ale mam już zaplanowany wyjazd. Powodzenia!

"The only easy day was yesterday"

Obrazek użytkownika Krakuś

Jestem na ślubie. Milej zabawy.

Obrazek użytkownika Seba

Ciekawa opcja. Można by pojechać.

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum