[S] M4 custom, MP5 K RIS

1 wpis / 0 nowy
Romar
Obrazek użytkownika Romar
[S] M4 custom, MP5 K RIS

Cześć, mam na sprzedaż dwie ozdoby mojej kolekcji:

1. MP5 K RIS JG - replika niewiele używana, pełen stock z wyjątkiem baterii, którą wymieniłem na Turnigy nano-tech 1.3 7,4 V. Oryginalne opakowanie, papiery od Chińczyków. Replika zakupiona w gunfire: https://gunfire.com/pl/products/replika-pistoletu-maszynowego-jg202-1152199202.html

Replika strzela bardzo fajnie, V0 ~ 305 fps, dobre skupienie. Była ze mną na 2 spotkaniach na Magnum i ze dwa razy w lecie, używana też na pokazach/festynach. Liczę że wystrzelała jakieś 1-1,2 k kulek. W zestawie ładownica, magazynki midy, dwa łączniki do magazynków. Polecam, bo to ciekawa zabawka, dodatkowo napędzana gb w wersji 3. 

CENA: 420 zł.

2. M4 custom RPD - kiedyś wypuszczałem własne składaki pod nazwą RPD i kilka osób biega z nimi do dziś :). 

Replika zewnętrznie to: body G&P Zombie Killer, front free-floating od King Armsa, kolba typu Knight's G&P, chwyt snajperski Element (ale dopasowywany termicznie do zestawu!). 

Wewnątrz: szkielet gearboxa od G&P na łożyskach 8 mm, BU Deep Fire, tłok nylonowy ze wszystkimi zębami stalowymi, zębatki SHS (chyba 32:1) te czarne, lite, a nie ten wielokolorowy, rozpadający się..., sprężyna SP120/130, mosfet (bodaj pico, znajdę opakowanie) od Gate, komora G&P z gumką MadBull i lufa Prometheus 363/6,03 mm.

Całość to markowy karabinek utrzymujący V0 na poziomie 440 fps. Był chronowany m.in. na Combat Alert, po czym widnieje plomba, niczym order na mundurze ;). W zestawie zawieszenie zielone Magpul Dynamics oraz luneta ELCAN lub kolimator Holo 552 z szybkozapinaczem i kilka magazynków. Bateria Turnigy nano-tech 1.4 11,1 V. Karabinek w tym zestawieniu od 3 lat, regularnie smarowany, jedyne do czego mam uwagi, to do jakości aktywnego hamulca w mosfecie, ale jeśli ktoś chciałby tam wsadzić merfa (przyniesie swojego) lub okablowanie tradycyjne, to wykonam taką modyfikację w ramach transakcji. 

CENA: 1150,00 zł; CENA BEZ LUNETY/KOLIMATORA: 1050,00 zł. 

Baterie ładowane ładowarką IMAX B6. Posiadam (w miarę) sprawne chrono, możliwość przetestowania repliki u mnie (gdy jeszcze jest widno). Najlepiej kontakt telefoniczny: 696-239-379 (sms, odpisuję), lub: ewentualnie priv, chociaż tego portalu po zmianie nie nauczę się nigdy - ich strata. Możliwość obejrzenia sprzętu w Gdańsku VII Dwór (koło Oliwy) po wcześniejszym umówieniu. 

Jeśli ktoś chce kolimator lub ELCANa kupić osobno: to cena za lunetę 200 zł, za kolimator 150 zł. 

Linki do zdjęć:

http://users.vlo.gda.pl/~dukli/sprzedaz/m4/

http://users.vlo.gda.pl/~dukli/sprzedaz/mp5/

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum