Regulamin

Dodał Kokos dnia ndz., 27/05/2012 - 18:37

 

I. Zasady obowiązujące użytkowników i gości portalu oraz forum Dzikiego Oddziału (DO)

 1. Żołnierzu ! Po rejestracji na portalu/forum Przedstaw się (W temacie "Witam :)" działu Hydepark)! Musimy wiedzieć z kim mamy do czynienia. Aby dodatkowo ułatwić nam identyfikację, ustaw swoje realne i w miarę aktualne zdjęcie jako avatar! Na te czynności Masz 24 godziny od momentu uaktywnienia konta, po tym czasie uznamy Cię za bota!
 2. Podczas dyskusji i komunikacji Zachowaj pełną kulturę! Nie Nadużywaj przekleństw oraz Stosuj interpunkcję!
 3. Szanuj członków swojego oddziału! Nie Obrażaj ich i nie Szykanuj (chyba że to pedały ...tych tęp z uśmiechem na ustach -takim :D) bo kiedyś ,któryś z nich może ocalić Twoje życie!
 4. Żołnierz nie gada-on działa! Nie Pisz bezsensownych postów-lepiej Odpowiedz na już istniejące lub edytuj posta ,którego Napisałeś wcześniej!
 5. Żołnierz kocha Boga, ale wie że dowódca jest ważniejszy! Nie Sprzeciwiaj się dowodzącym (administracji portalu / forum)!
 6. Dobry żołnierz to sprawny żołnierz! Nie Gap się w monitor cały dzień-Zrób 100 pompek! Jeśli Uważasz, że to głupie-Przeczytaj zasadę 5!

II. Zasady działania i członkostwa panujące w Dzikim Oddziale

 1. Dziki Oddział to jednostka elitarna -najlepsi z najlepszych to dla nas mapety!
 2. W naszych misjach może brać udział każda ,zaproszona przez pełnoprawnego członka osoba, o ile ukończyła 18 lat lub ma ukończone 16 lat i zgodę prawnego opiekuna. To nie zabawa Żołnierzu!
 3. Jako oddział ASG stosujemy się do zasad zabawy przyjętych przez krajowe środowisko ASG ,z którymi można się zapoznać na stronie WMASG. Dodatkowo, na naszych wydarzeniach obowiązują limity mocy replik opisane na tej stronie (limity fps dla gier WMASG).
 4. Aby zostać członkiem naszej jednostki Musisz zostać do niej wprowadzonym przez pełnoprawnego członka DO-jeden wojownik DO wprowadza, w tym samym okresie, tylko jednego mapeta! Okres wprowadzania nie gwarantuje Ci wprowadzenia!
 5. Okres wprowadzania trwa około 6 miesięcy (najmniej 6 spotkań, acz nie jest to sztywna reguła, gdyż okres wprowadzania może być znacznie dłuższy)-Musisz przekonać nas że Jesteś osoba godna zaufania i uwagi. Zaufanie w obrębie Oddziału to podstawa! A i inicjatywa byłaby mile widziana...
 6. Każdy żołnierz ubiegający się o przyjęcie do Oddziału winien wyposażyć się we własną balistyczną i atestowaną ochronę wzroku, mundur w kamuflażu typu WZ93oraz co najmniej jedną replikę ASG o mocy zbliżonej do 350 fps (mundur oraz replika winne być zakupione w okresie wprowadzenia-Masz na to 6 miesięcy).
 7. Aby zostać Pełnoprawnym Członkiem (PC) DO należy spełnić wszystkie wymienione warunki i uzyskać akceptację Wprowadzającego (jego głos jest decydujący) i pozostałych PC grupy!
 8. Nie Bój się pytać o zasady zabawy AS lub panujące w DO. Lepiej zapytać niż zbłądzić!
 9. Wymiana kompozytu z Dzikim Oddziałem nie jest jednoznaczna z przynależnością do DO-zabawa z nami nie obliguje Cię do przynależności do naszej grupy, a nas do przyjęcia Ciebie w jej szeregi!
 10. Każdy gość uczestniczący w grach organizowanych przez DO winien wyposażyć się we własną replikę broni o odpowiedniej mocy, własna ochronę oczu oraz własny zapas amunicji. Uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez DO jest równoznaczne z przyjęciem wszelkich reguł dotyczących danego wydarzenia!
 11. Dziki Oddział NIE bierze odpowiedzialności za skutki nieumiejętnej obsługi replik oraz za uszczerbki na zdrowiu, które mogą powstać w trakcie gier z użyciem wspomnianych replik AS! Grasz z nami na własną odpowiedzialność.
 12. Ostatnia i najważniejsza zasada-Dziki Oddział to grupa pozytywnie nastawionych ludzi ,którzy pomagają sobie i przede wszystkim cenią dobrą zabawę; pozytywna atmosfera to dla nas priorytet. Jeśli Czujesz że Pasował byś do takiej grupy to zapraszamy do wspólnej zabawy i dyskusji na forum!

III. Inne grupy AS oraz kontakt z nimi

 1. Jeśli Jesteś operatorem innej grupy AS i Chciałbyś nawiązać z nami współpracę, Napisz do Dowodzącego DO ([email protected]) lub jednego z PC! Nie Zmarnujesz czasu na przeszukiwanie forum, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe; zapraszamy również do odwiedzin funpage'a na Facebooku i do zapoznania się z naszym kanałem na YouTube.
 2. Jeśli Chciałbyś, aby Twoja grupa AS otrzymała zaproszenie na jedno z organizowanych przez DO spotkań, Napisz do Dowodzącego DO ([email protected]) lub, któregoś z PC wiadomość prywatną, maila lub skontaktuj się w inny dostępny sposób.
 3. Z członkami DO można się skontaktować również poprzez portal WMASG!
 4. Forum i strona DO nie jest i nie będzie dzielona na subfora dla innych grup AS!
 5. Witryna Dzikiego Oddziału traktuje głównie o tematyce Air Soft'owej. Nie chcemy na naszym forum tematów dotyczących piłki nożnej czy hodowli roślin pastewnych, a w szczególności gier paintballowych! Jeśli więc przychodzisz z takim tematem, Trafiłeś pod zły adres kolego...

IV. Członkowie Dzikiego Oddziału i pełnione przez nich funkcję

 1. W DO nie panuje terror! Każdy ma prawo głosu i wypowiedzi oraz każdy jest dla nas ważny acz słowa dowódcy na polu są ważniejsze od własnych pomysłów i pokus! Pamiętaj, aby słuchać bardziej doświadczonych graczy AS!
 2. Aby awansować w obrębie oddziału Trzeba pokazać swoje zaangażowanie i wykazać się chęcią rozwijania idei naszej grupy, a przede wszystkim być osobą koleżeńską i miłą względem pozostałych członków jednostki!
 3. Każdy Wprowadzany może zostać zdegradowany, a nawet wykluczony z grupy na wniosek Pełnoprawnego Członka DO, gdy jego zachowanie i/lub postawa wzbudzi wątpliwości PC.
 4. Tylko osoby będące Pełnoprawnym Członkiem DO mogą głosować i wnioskować o zmiany w odpowiednich tematach traktujących o sprawach wewnętrznych grupy. Głosy innych użytkowników forum nie będą uznawane za ważne.

Michał "Dobry" Dobrodziej
Andrzej "Trzmiel" Trznadel

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum