Gadżety i wynalazki ASG

Recenzja Exped Synmat 7

Dodał Trzmiel dnia pon., 09/01/2017 - 10:22

Każdy na pewnym etapie zabawy w Milsimy staje przed wyborem odpowiedniego sprzętu turystyczno-wyprawowego.  Mam nadzieję, że ta recenzja mało znanego w Polsce produktu ,pomoże Wam w dokonaniu wyboru.

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Range Cards- karty zasięku. Teoria przygotowania.

Dodał Romar dnia śr., 14/05/2014 - 16:44

Tworzenie kart zasięgu- Range Cards

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Komórka na polu walki ASG cz.4

Dodał Seba dnia pt., 17/01/2014 - 12:35

Do tej pory powstały już trzy części poradnika, jak używać komórki na polu walki ASG. Było to raczej teoretyczne przygotowanie, niż praktyka. Tak więc teraz po prawie roku od ostatniej części postaram się dać parę rad jak sprawnie używać tego ustrojstwa smiley

Tak więc po pierwsze - kiedy potrzeba nam komórki?

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Patrolowanie, ciąg dalszy.

Dodał Krakuś dnia śr., 31/07/2013 - 14:11

PATROLOWANIE

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Formacje Patrolowe

Dodał Krakuś dnia ndz., 07/07/2013 - 15:50

W tej sekcji opisane są trzy podstawowe formacje patrolowe.  Nie są to wszystkie formacje jakie d-ca może zastosować, ale są opisane w tej sekcji aby stworzyć jednolitą podstawę nauczania nowych żołnierzy podstawowych zasad działania w każdej danej formacji patrolowej. Formacje są opisane na podstawie 6-osobowego patrolu oddziału specjalnego (OS), ale mogą być odpowiednio zmniejszone do poziomu 4-5 osobowego OS, lub powiększone do rozmiaru standardowej, 9-cio osobowej drużyny plutonu piechoty.

- Strzała

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Combat Alert oczyma Dobrego, czyli my kontra cały świat...

Dodał Dobry dnia wt., 28/05/2013 - 12:29

Combat Alert to impreza okrzyknięta mianem największej z organizowanych na terenie naszego kraju. Ciężkie pojazdy pancerne, pirotechnika rodem z filmów akcji i w końcu armie stające przeciw sobie na ziemi, która przeżyła największą pancerną bitwę w historii naszego kraju. W takim miejscu nie mogło zabraknąć Dzikiego Oddziału, zabrakło za to kilku innych składowych...

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Komórka na polu walki ASG cz.3

Dodał Seba dnia śr., 27/02/2013 - 09:42

Po dwóch poprzednich częściach, w których było opisane jak tworzyć mapy, przyszedł czas opisać jak nasza komórka sprawdziła się w terenie.

Na moje szczęście dwa kolejne weekendy przyszło mi się zmierzyć w dwóch zupełnie różnych grach. Najpierw był milsim "transmisja" rozgrywany na dosyć znacznym terenie, a później "revolta" - taka bardziej rozbudowana niedzielna strzelanka na niezbyt dużym terenie. Na co pragnę zwrócić uwagę, to fakt że na żadnym z powyższych terenów jeszcze nie byłem i naprawdę nie wiedziałem jak się tam poruszać, czyli wymarzone warunki do testowania nawigacji.

Kategoria 

Gadżety i wynalazki ASG

Strony

Ostatnio zaktualizowane tematy

Nowe odpowiedzi na forum